Adatlap: Ifjúsági Országos Diákolimpia döntő

Ifjúsági Országos Diákolimpia döntő
  • Helyszín: Novomatic Aréna – Sopron, Lackner Kristóf u. 48.
  • Időpont: 2024-05-26
  • Korosztály: Ifjúsági
  • Típus: Diákolimpia
Ifjúsági férfi -42 kg
  1. 1. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  2. 2. FEHÉR Balázs
    Domaszék
  3. 3. TANKOVICS Viktor
    Rákosmenti SE
Ifjúsági női -40 kg
  1. 1. PETŐ Léna
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. LÉDERER Emma
    VSD
  3. 3. SIRKÓ Dalma
    Görbeország DSE
Ifjúsági férfi -46 kg
  1. 1. FEDOR Bence
    Borsodi JUDO SE
  2. 2. TAKÁCS Csongor
    Győri AC
  3. 3. KOVÁCS Attila
    VSD
  4. 4. CSAPÓ-JAKABOS Zétény
    PVSK
Ifjúsági férfi -50 kg
  1. 1. LEITERT Csongor
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. DAMM Olivér
    MTK Budapest
  4. 3. RIEDL Ákos
    Diósd
  5. 5. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  6. 5. SZVITÁN Botond
    Kaposvári USE
  7. 7. NYAKAS Bálint
    Zalaegerszeg
  8. 7. SŐTÉR Hunor
    Zalaegerszeg
Ifjúsági női -44 kg
  1. 1. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  2. 2. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  3. 3. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
Ifjúsági férfi -55 kg
  1. 1. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  2. 2. FALLER Botond
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. KISFÖLDI László
    PVSK
  4. 3. SINOGLI Zsombor
    Koroncói Tutti JK
  5. 5. KŐVÁRI Ármin
    Koroncói Tutti JK
  6. 5. SIMON Ákos
    MTK Budapest
  7. 7. NGUYEN Quan
    Padawan SE
  8. 7. PETŐ Levente
    Gemenc Judo Klub
Ifjúsági női -48 kg
  1. 1. PRÁTH Írisz
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MAKKAI Szonja
    Kecskeméti JC
  3. 3. KOVÁCS Réka
    Diósd
  4. 3. SCHNEIDER Sára
    Kaposvári USE
  5. 5. MERCZ Ráhel
    Kaposvári USE
  6. 5. ANGYAL Eszter
    Virradat SE
Ifjúsági női -52 kg
  1. 1. SZABÓ Réka
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MOHAROS Zsófia
    Tatabányai SC
  3. 3. TAKÁCS Emese
    Vadhajtás JSE
  4. 3. TÖLGYESI Réka
    Tatabányai SC
  5. 5. SIMON Janka
    Bushido JC
  6. 5. DOMINIK Olga
    Rákosmenti SE
  7. 7. KOVÁCS Réka
    Borsodi JUDO SE
  8. 7. ERDÉLYI Boglárka
    SZESE
Ifjúsági férfi -60 kg
  1. 1. WINKLER Márton
    VSD
  2. 2. PERGEL Tamás
    PVSK
  3. 3. KASZA Péter
    MTK Budapest
  4. 3. CSÁK Zsolt
    Diósd
  5. 5. LAKATOS Richard
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. GELLÉN Zsombor
    Kör SE
  7. 7. SZABÓ Barna
    Vadhajtás JSE
  8. 7. SZABÓ Bence
    Mogyi Bajai JC
Ifjúsági férfi -66 kg
  1. 1. LENGYEL Csanád
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. VARJU Csaba
    Nippon Sport JC
  3. 3. GÖNDÖR Kristóf
    MVSC
  4. 3. RAFFAY Barnabás
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. KANCSÁR Donát
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. ÁBRAHÁM Dániel
    SZESE
  7. 7. NEDELKOVICS Dávid
    Kecskeméti JC
  8. 7. FERENCZ Vince
    Egri VSI
Ifjúsági női -57 kg
  1. 1. VÁRADI Noémi
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MÁJ Veronika
    PVSK
  3. 3. OROSZ Blanka Krisztina
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. BARTYIK Iza
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. DAVIS Darcie Miléna
    Atomerőmű SE
  6. 7. KERTAI Kíra
    Ajkai JC
  7. 7. BAUMHAUER Aida Marietta
    MTK Budapest
Ifjúsági férfi -73 kg
  1. 1. LÉNÁRT Levente
    Nippon Sport JC
  2. 2. LAKOSI Olivér
    Kaposvári USE
  3. 3. RAFFAY Levente
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. PÁLFY Levente
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. FEKÉCS Gyula
    Gyomaendrődi Judo Klub
  6. 5. PÁLSZABÓ Levente
    Atomerőmű SE
  7. 7. KERTAI Olivér
    Ajkai JC
  8. 7. PETRÓCZKI Báint
    Győri AC
Ifjúsági női -63 kg
  1. 1. TAKÁCS Sára
    PVSK
  2. 2. TÓTH Emma
    RHDSE
  3. 3. SÓS Anna
    MTK Budapest
  4. 3. CSAPÓ-JAKABOS Minka
    PVSK
  5. 5. GERECS Ruby
    Tatabányai SC
  6. 5. VÉGVÁRI Ivett
    Vadhajtás JSE
  7. 7. JÓNÁS Adél
    Vadhajtás JSE
  8. 7. CSÓTI Vivien
    Szegedi Judo SE
Ifjúsági férfi -81 kg
  1. 1. LOVÁSZI Bendegúz
    Kecskeméti JC
  2. 2. NAGY Botond
    Szegedi Judo SE
  3. 3. TÓTH Zsombor
    Atomerőmű SE
  4. 3. SZENDRŐVÁRI Zsombor
    Kecskeméti JC
  5. 5. HALÁSZ Áron
    Nippon Sport JC
  6. 5. SZABÓ Csaba
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. SZÜCS Mihály
    Kaposvári USE
  8. 7. HERNÁDI Csongor
    Kaposvári USE
Ifjúsági női -70 kg
  1. 1. KORMOS -ŐR Tünde
    Benta Judo
  2. 2. KIRÁLY Regina
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. MUCSI Zille
    Benta Judo
Ifjúsági női +70 kg
  1. 1. KUNSZABÓ Afrodité
    Szentesi Pollák DSE
  2. 2. FRIEDRICH Nikolett
    Bushido JC
  3. 3. SZEDRES Eszter
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. CSONTOS Viktória
    Kecskeméti JC
  5. 7. JURÁK Jázmin Kincső
    Atomerőmű SE
Ifjúsági férfi -90 kg
  1. 2. CZIBULA Bernát
    Atomerőmű SE
  2. 3. HAJDÚ Levente
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  3. 3. KÓRÓDI Zsombor
    Sopron
  4. 5. PUSZTAI Maximilian
    Kecskeméti JC
  5. 5. TAKÁCS Ábel
    PVSK
Ifjúsági férfi +90 kg
  1. 1. FALUSI Zsolt
    Solti AC SE
  2. 2. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. SIPOS Attila
    Sopron

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.