Adatlap: SENCORD-KŐRÖS KUPA

SENCORD-KŐRÖS KUPA
  • Helyszín: 2750 Nagykőrös, Hunyadi u. 15. (Kossuth Lajos Általános Iskola)
  • Időpont: 2024-04-13
  • Korosztály: Diák A, Diák B, Diák C, Serdülő
  • Típus: Regionális rangsor verseny
Diák A férfi -32 kg
  1. 2. TAKÁCS Szabolcs
    Oroszlány
  2. 3. TARAI Zsombor
    Cegléd
Diák A női -35 kg
  1. 1. ASBÓTH Lilla
    Szegedi Judo SE
Diák A férfi -35 kg
  1. 3. HARMAN Antal
    Debrecen SC
  2. 5. SZEPESI Hunor
    Gemenc Judo Klub
  3. 7. SALAMON Bernát
    Budaörsi SC
  4. 7. PÁK Botond
    Budafoki KSE
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  2. 2. CSER Attila
    Delta SE
  3. 3. HORVÁTH Dávid
    Gemenc Judo Klub
  4. 3. DEÁK Bence
    Debrecen SC
  5. 5. BOROS Bálint
    Budaörsi SC
  6. 5. OROSZ Erik Dávid
    Diósd
  7. 7. FEJES Gergő
    Tószegi Judo Klub
  8. 7. RÉMAI Levente
    Judo Utánpótlás Iskola SE
Diák A női -38 kg
  1. 1. VOGA Dorka Mária
    Tatai AC
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. SZARKA Péter
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. BÁLINT Dominik Ferenc
    Kispesti AC
  3. 3. GOMBOS Keve Gábor
    Benta Judo
  4. 4. SOMODI Simon
    Kecskeméti JC
Diák A női -41 kg
  1. 2. BOROS Eszter
    Főnix Judo Club
  2. 3. SZÉNÁSI Lilla
    Tatai AC
  3. 4. HALÁSZ Dóra Laura
    Benta Judo
Diák A női -45 kg
  1. 1. GAÁL Blanka
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. SZIRÁKI Laura
    Kecskeméti JC
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. PRÁGAI Máté Bendegúz
    Szatymaz
  3. 3. SZABÓ Patrik
    Nippon Sport JC
  4. 3. VULCZ Mátyás
    SZESE
  5. 5. KOSZORUS Kende
    MOHA SC
  6. 5. PAPP Konstantin
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. ZSINKÓ Attila
    Gemenc Judo Klub
  8. 7. KISS-SZIRÁK Gergely
    Főnix Judo Club
Diák A női -50 kg
  1. 1. MOLNÁR Klaudia Emma
    Erdőkertes JSE
  2. 2. KUZMA Barbara
    Nippon Sport JC
  3. 3. BALLA - BOLGÁR Luca
    Havasi JC
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. BODA Szabolcs
    MTK Budapest
  2. 2. GAZDAG Bálint
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. CSIZIK Krisztián
    SZESE
  4. 3. SZAKÁLY Attila Vajk
    Tatai AC
  5. 5. TÖTÖS István
    Budaörsi SC
  6. 5. DURÁNYIK Gergő
    Budafoki KSE
  7. 7. TÓTH Gergő
    Delta SE
Diák A női -56 kg
  1. 1. LAKATOS Emma
    Cegléd
  2. 2. HAVASI Emma
    Havasi JC
  3. 3. FÖLDES Lilien
    Oroszlány
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. OROSZ Károly Zsolt
    Főnix Judo Club
Diák A női +56 kg
  1. 1. TÖRÖK Laura
    Kőrös Judo SE
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. UJHELYI Barna
    MTK Budapest
  2. 2. VÁRFALVI Máté
    Budafoki KSE
  3. 3. BÍRÓ Máté
    Kőrös Judo SE
  4. 4. LESKÓ Gábor
    Budaörsi SC
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. MELKVI Gábor
    Kecskeméti JC
  2. 2. HORVÁTH Márkó
    Delta SE
  3. 3. KOBLÁSZ Péter
    Erdőkertes JSE
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. SIRIÁN Bence
    Szegedi Judo SE
  2. 2. SZABÓ Milán
    Delta SE
  3. 3. MÁRTA Marcell
    Szatymaz
Diák B női -27 kg
  1. 1. RUTAY Hanna
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. KARAI Anna
    Kőrös Judo SE
Diák B női -30 kg
  1. 1. SZEGFŰ Léna Kamilla
    Benta Judo
  2. 2. KIS Alexandra Zita
    Kőrös Judo SE
  3. 3. TÓTH Viktória
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. KELLER Dávid
    Mogyi Bajai JC
  2. 3. LAKATOS Sándor
    Szolnoki Honvéd
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. KEREKES Krisztián
    Budafoki KSE
  2. 2. DANKA Ferenc Mihály
    Kecskeméti JC
  3. 3. SÍVÓK Áron
    Cegléd
  4. 3. CSÓTI-GÁLFI Attila
    Szatymaz
  5. 5. SKIL Ilyas
    Mohács
  6. 5. SOÓS Kende Regő
    Domaszék
Diák B női -33 kg
  1. 1. SÁFÁR Danica
    Kőrös Judo SE
  2. 2. PAPP Réka
    Kőrös Judo SE
  3. 3. GÁSPÁR-PAP Anna
    MTK Budapest
  4. 4. DOHÁNY Luca
    Budaörsi SC
Diák B női -36 kg
  1. 1. SALO Johara
    MTK Budapest
  2. 2. KONTRA Mercédesz
    Oroszlány
  3. 3. TRÁBERT Kata
    Mohács
  4. 4. VÉGH Adél
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. DÖMÖK Nándor
    Kőrös Judo SE
  2. 2. VECSERNYÉS Csongor
    Domaszék
  3. 3. BAZSÓ-HORVÁTH Máté
    Diósd
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. PÉCSI-DÉZSI Herman
    Kőrös Judo SE
  2. 2. TÓTH-KOZÁRI Kende
    Kőrös Judo SE
  3. 3. KRIUCHKOV Szerhijovics Szergej
    Debrecen SC
  4. 3. OROSZ Vince Gábor
    Diósd
  5. 5. TÓTH Magor Bulcsú
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. KISS Sándor
    Nippon Sport JC
  7. 7. HALÁSZ Bálint
    MOHA SC
  8. 7. SZABÓ Levente
    Judo Utánpótlás Iskola SE
Diák B női -40 kg
  1. 1. FRÁNYÓ Kamilla
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. RÁCZ Réka
    Tószegi Judo Klub
  3. 3. PAPP Indira
    Mogyi Bajai JC
  4. 4. TEJFEL Kinga Flóra
    Budaörsi SC
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. MIKE Bulcsú
    Budafoki KSE
  2. 2. VARGA Benjamin
    Oroszlány
  3. 3. TAKÁCS Kristóf
    Oroszlány
Diák B női -44 kg
  1. 1. BARNA Lili
    Tori JC
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. GÁL Szabolcs
    Tószegi Judo Klub
  2. 2. HAVASI Ákos
    Havasi JC
  3. 3. BÁNYAI Vince
    Judo Utánpótlás Iskola SE
  4. 5. GYURICZA-VÁRSZEGI Ruben
    Diósd
  5. 5. VARGA Zalán Zoltán
    Szentesi Pollák DSE
  6. 7. SZABOLCSI Balázs
    Benta Judo
Diák B női +49 kg
  1. 1. UHRIN Dalma
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. NÉMETH Alexandra
    Budafoki KSE
  3. 3. BOCSKAI Rózsa
    Domaszék
  4. 4. HAVASI Szonja
    Havasi JC
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. SZMILEK Pál
    Oroszlány
  2. 2. RÁCZ Gergő
    RÁBA ETO SE
  3. 3. KIRÁLY László
    Koroncói Tutti JK
Diák B férfi -55 kg
  1. 2. KERTÉSZ Ármin
    Óbudai JC
  2. 3. CSIZIK Szilárd
    SZESE
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. PAPP Benjamin
    RÁBA ETO SE
  2. 2. SZŰCS Marcell Attila
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. BIHARI Lázár
    MTK Budapest
Diák C női -24 kg
  1. 1. PAPP Kincső
    Kőrös Judo SE
  2. 2. SIPOS-SZABÓ Zoé
    Kör SE
Diák C férfi -24 kg
  1. 1. METZ Tardos
    Judo Utánpótlás Iskola SE
Diák C férfi -27 kg
  1. 1. GÖNCZI Milán László
    Kőrös Judo SE
  2. 2. SAJGÓ Soma
    MTK Budapest
  3. 3. BOGOS Benedikt
    Mohács
  4. 4. CSÍK Bálint András
    Diósd
  5. 5. SIMON Nemere Pál
    Bushido Judo SE
Diák C női -27 kg
  1. 1. PAP Kim Kamilla
    Szolnoki Honvéd
Diák C férfi -30 kg
  1. 1. BATÓ Vendel
    MOHA SC
  2. 2. SZÉNÁSI Zalán
    Tatai AC
  3. 3. VALKÓ Bálint
    Kör SE
  4. 3. MURAI Dániel
    Diósd
  5. 5. VÁRNAGYI Dávid
    Budafoki KSE
  6. 5. TOÓK Sebestyén
    Főnix Judo Club
  7. 7. BAKOS József Ambrus
    Kőrös Judo SE
  8. 7. KOBLÁSZ Gergő
    Erdőkertes JSE
Diák C női -30 kg
  1. 2. HARSÁNYI Vivien Alexa
    Judo SZK
Diák C női -33 kg
  1. 1. FÖLDES Dorka
    Oroszlány
Diák C férfi -33 kg
  1. 1. M. NAGY Nándor
    Hegyvidék Judo Klub
  2. 2. HEPP Ádám
    Budafoki KSE
  3. 3. KÁLMÁN-KAGERMANOV Timur
    Erdőkertes JSE
  4. 3. BOROS Iván
    Főnix Judo Club
  5. 5. DOMINIK Ottó
    Rákosmenti SE
  6. 5. ROTKO Patrik
    Domaszék
  7. 7. VÁRADI Flórián
    Mohács
  8. 7. KURUCZ Csaba
    Érdi JC
Diák C férfi -36 kg
  1. 1. NOVOTA Mór
    MOHA SC
  2. 2. DOMBI Géza
    Cegléd
  3. 3. BAJÁKI Regő
    Kőrös Judo SE
  4. 3. VAJDA Levente
    Óbudai JC
  5. 5. SZIKORA Lukács
    Kör SE
  6. 5. CZINCZÁR Ákos
    Bushido Judo SE
Diák C női -36 kg
  1. 1. TÓTH Alexa
    Kőrös Judo SE
Diák C női -40 kg
  1. 1. SZÁNTAI Bori
    Szolnoki Honvéd
Diák C férfi -39 kg
  1. 1. BÁRÁNY László
    Kőrös Judo SE
  2. 2. BAJÁKI Bálint
    Kőrös Judo SE
  3. 3. TÓT Dávid József
    Szatymaz
  4. 4. BAGI-KIRÁLY Endre
    Diósd
Diák C női -45 kg
  1. 1. SZÉKESVÁRI Mia
    Erdőkertes JSE
Diák C férfi -45 kg
  1. 1. KOÓS Márton
    Budaörsi SC
  2. 2. SOLYMOSI Dániel
    Cegléd
Diák C férfi +55 kg
  1. 1. DEÁK Csongor
    Bushido JC
Serdülő férfi -38 kg
  1. 1. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  2. 2. SZEPESI Álmos
    Kőrös Judo SE
  3. 3. KÓNYA Krisztofer
    MTK Budapest
  4. 3. KLENK Attila Zoltán
    Cegléd
  5. 5. PÉCSI-DÉZSI Henrik
    Kőrös Judo SE
  6. 5. CSER Attila
    Delta SE
  7. 7. NYERGES Flórián
    Mistral SK
Serdülő női -36 kg
  1. 1. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
Serdülő férfi -42 kg
  1. 1. NAGY Csongor
    Szatymaz
  2. 2. CSÍK Attila
    Tori JC
  3. 3. SÁFÁR Maximilián
    Kőrös Judo SE
  4. 3. FANCSALI László Márk
    Debrecen SC
  5. 5. PAPP Konstantin
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. MOLNÁR Domos
    Benta Judo
  7. 7. TÖRÖK Lóránd
    Diósd
  8. 7. CSEH Botond
    Szatymaz
Serdülő férfi -46 kg
  1. 1. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  2. 2. FÜREDI Barnabás
    MTK Budapest
  3. 3. BARKUTI Levente
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  5. 5. PRÁGAI Máté Bendegúz
    Szatymaz
  6. 5. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
  7. 7. SZABÓ Olivér
    Mogyi Bajai JC
Serdülő női -44 kg
  1. 1. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 2. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
Serdülő férfi -50 kg
  1. 1. FEDORA Sándor
    Debrecen SC
  2. 2. BÖRÖCZ Barnabás
    Domaszék
  3. 3. APOSTOL Csongor
    Diósd
  4. 3. ZSARNAI Máté
    Kőrös Judo SE
  5. 5. BURÁNYI Balázs
    SZESE
  6. 5. BERÉNYI Csanád
    Cegléd
  7. 7. BOB György
    Óbudai JC
  8. 7. KOVÁCS Balázs
    Benta Judo
Serdülő női -48 kg
  1. 1. SZÉKELY Panna
    Nippon Sport JC
  2. 2. SIPOS Zsófia
    MTK Budapest
  3. 3. BELÁGYI Zea
    Judo Utánpótlás Iskola SE
Serdülő férfi -55 kg
  1. 1. KÁLMÁN Samu
    Rákosmenti SE
  2. 2. JÁGER Tamás
    Szatymaz
  3. 3. PETRÁK Norbert
    Kőrös Judo SE
  4. 3. SINOGLI Zsombor
    Koroncói Tutti JK
  5. 5. METZ Hunor Márk
    Judo Utánpótlás Iskola SE
  6. 5. TÓTH Vince Péter
    Oroszlány
  7. 7. VAJDA-KISS Márton
    Hegyvidék Judo Klub
  8. 7. HEGYI Botond
    Erdőkertes JSE
Serdülő női -52 kg
  1. 1. VARGA Regina
    Oroszlány
  2. 2. KARDOS Lilla Hanna
    Judo Utánpótlás Iskola SE
Serdülő férfi -60 kg
  1. 1. BOGDÁN Márk Imre
    Kőrös Judo SE
  2. 2. NÉMETH Kristóf
    RÁBA ETO SE
  3. 3. MUSZULA Zsombor
    Benta Judo
  4. 5. BÍRÓ Máté
    Kőrös Judo SE
  5. 5. RÓNASZÉKI Bendegúz
    Delta SE
Serdülő női -57 kg
  1. 1. KARDOS Kata
    Domaszék
  2. 2. LAKATOS Emma
    Cegléd
  3. 3. NAGY Gréta
    Koroncói Tutti JK
  4. 4. KARNER Boróka
    Erdőkertes JSE
  5. 5. BAUMHAUER Aida Marietta
    MTK Budapest
Serdülő férfi -66 kg
  1. 1. KRAUSZ Bernát
    Benta Judo
  2. 2. HELFRICH Márton
    Diósd
  3. 3. MARCZALI Vilmos
    RÁBA ETO SE
  4. 3. DEÁK András István
    Debrecen SC
  5. 5. BÁNYAI Barnabás
    MTK Budapest
  6. 5. SZÁNTÓ Zsigmond
    Hegyvidék Judo Klub
  7. 7. MOHAROS Dénes Attila
    MTK Budapest
Serdülő női -63 kg
  1. 1. KŐVÁRI Fanni
    Kispesti AC
Serdülő női -70 kg
  1. 1. TÖRÖK Laura
    Kőrös Judo SE
Serdülő férfi -73 kg
  1. 1. BALLA Sándor
    Diósd
Serdülő férfi -81 kg
  1. 1. MUSZIK Zalán
    Delta SE
  2. 3. STEIXNER Gergő Zsolt
    Kecskeméti JC
Serdülő férfi +81 kg
  1. 1. RATIU Eduard
    Mistral SK
  2. 2. KÉZI Zsombor
    Benta Judo

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.