Adatlap: 13. Budaörs Kupa

13. Budaörs Kupa
  • Helyszín: Budaörs, Városi Sportcsarnok - 2040 Budaörs, Hársfa utca 6.
  • Időpont: 2024-03-16
  • Korosztály: Diák A, Diák B, Diák C, Serdülő
  • Típus: Regionális rangsor verseny
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. TAKÁCS Szabolcs
    Oroszlány
  2. 2. PRESINSZKI Dániel
    VSD
  3. 3. PONÁCZ Alex
    Győri AC
  4. 4. SZABÓ Milán
    Tatabányai SC
  5. 5. BAKOS Barnabás
    Cegléd
Diák A női -32 kg
  1. 1. PAPP Jázmin
    RHDSE
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. SALAMON Bernát
    Budaörsi SC
  2. 2. KOVÁCS Barnabás
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. BALOGH Marcell
    Delta SE
  4. 4. VALYON Kristóf
    KSI SE
  5. 5. NAGY NÉBEL Szabolcs
    Hegyvidék Judo Klub
Diák A női -38 kg
  1. 1. VÉKONY Vanda
    Ászok JC
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  2. 2. CSER Attila
    Delta SE
  3. 3. HANGÁCSI Hunor
    Egri VSI
  4. 3. BOROS Bálint
    Budaörsi SC
  5. 5. HORVÁTH Levente
    KSI SE
  6. 5. FEJES Gergő
    Tószegi Judo Klub
  7. 7. RÉMAI Levente
    Judo Utánpótlás Iskola SE
Diák A női -41 kg
  1. 1. HALÁSZ Dóra Laura
    Benta Judo
  2. 2. NEUMARK Alma
    Hegyvidék Judo Klub
  3. 3. POLZ Emese
    Kodomo
  4. 4. BOROS Eszter
    Főnix Judo Club
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. BONDÁR Ágoston
    Gödöllői JK
  2. 2. KISS-SZIRÁK Gergely
    Főnix Judo Club
  3. 3. JANCSÓ Noel
    UTE
  4. 3. KAS Vince
    UTE
  5. 5. PAPP-BRÜDNER Brúnó
    UTE
  6. 5. KÓTAI Kolos Krisztián
    MTK Budapest
  7. 7. KORDOVÁN Dániel
    VSD
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. SZABÓ Patrik
    Nippon Sport JC
  2. 2. LÉVAI Gergő
    Egri VSI
  3. 3. BÖSZÖRMÉNYI Bence
    RHDSE
  4. 3. VULCZ Mátyás
    SZESE
  5. 5. KOVÁCS András
    RHDSE
  6. 5. SZILVÁSSY Bálint
    RHDSE
  7. 7. NOVÁK Mirkó
    Vasas Judo Kft.
  8. 7. KOSZORUS Kende
    MOHA SC
Diák A női -45 kg
  1. 1. JÁNOSI Zsófia
    Görbeország DSE
  2. 2. MOLNÁR Klaudia Emma
    Erdőkertes JSE
  3. 3. KERTÉSZ Veronika Mária
    Tordas SE
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. CSIZIK Krisztián
    SZESE
  2. 2. TÖTÖS István
    Budaörsi SC
Diák A női -50 kg
  1. 1. HAVASI Emma
    Havasi JC
  2. 2. KUZMA Barbara
    Nippon Sport JC
  3. 3. BALLA - BOLGÁR Luca
    Havasi JC
  4. 4. GÁL Viktória Flóra
    Ippon Judo
Diák A női -56 kg
  1. 1. SCHATZ Léna
    Herman DSE
  2. 2. FÖLDES Lilien
    Oroszlány
  3. 3. TÁLOS Hanna
    Herman DSE
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. SZUCSÁK Ferenc
    Gödöllői JK
  2. 2. OROSZ Károly Zsolt
    Főnix Judo Club
  3. 3. SCHMUCK Olivér
    MTK Budapest
Diák A női +56 kg
  1. 1. PÁNOVICS Emese
    RHDSE
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. PETRÓCZY Botond
    Görbeország DSE
  2. 2. UJHELYI Barna
    MTK Budapest
  3. 3. LESKÓ Gábor
    Budaörsi SC
  4. 4. SZÁNTÓ Dániel
    Tatabányai SC
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. HORVÁTH Márkó
    Delta SE
  2. 2. ZAHORÁK Zalán
    Ajkai JC
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    Delta SE
  2. 2. KOBLÁSZ Péter
    Erdőkertes JSE
Diák B női -27 kg
  1. 1. KARAI Anna
    Kőrös Judo SE
  2. 2. VINCZE Anna
    Tatabányai JC
  3. 3. SZVATEK Szófia Szonja
    Tatabányai JC
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. ZECHMEISZTER Oszkár
    Gödöllői JK
Diák B női -30 kg
  1. 1. SZEGFŰ Léna Kamilla
    Benta Judo
  2. 2. TÓTH Viktória
    Kőrös Judo SE
  3. 3. KIS Alexandra Zita
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. KUNYIK Csanád
    Tatabányai SC
  2. 2. JUHÁSZ Nándor András
    Borsodi JUDO SE
  3. 3. SÍVÓK Áron
    Cegléd
  4. 3. CZENE Áron
    Nippon Sport JC
  5. 5. KITZINGER Mátyás
    Tordas SE
  6. 5. TAMÁS Károly Áron
    Budaörsi SC
  7. 7. VARGA Ferenc Keve
    Budaörsi SC
Diák B női -33 kg
  1. 1. SÁFÁR Danica
    Kőrös Judo SE
  2. 2. GÁSPÁR-PAP Anna
    TOTO Sport SE
  3. 3. PAPP Réka
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. DÖMÖK Nándor
    Kőrös Judo SE
  2. 2. KERTÉSZ Hunor
    Borsodi JUDO SE
  3. 3. DODEK Bendegúz
    Tatabányai SC
  4. 3. MÉSZÁROS Olivér
    Gödöllői JK
  5. 5. MATISZ-ROHLICSEK Gellért
    Egri VSI
  6. 5. BAZSÓ-HORVÁTH Máté
    Diósd
  7. 7. FAJKA Gábor
    RHDSE
Diák B női -36 kg
  1. 1. DOBOS Szofia
    Debrecen SC
  2. 2. SALO Johara
    MTK Budapest
  3. 3. SZABÓ Lorin
    Kodomo
  4. 4. KONTRA Mercédesz
    Oroszlány
  5. 5. VÉGH Adél
    Kőrös Judo SE
Diák B női -40 kg
  1. 1. BILIK Anna
    Diósd
  2. 2. BARTYIK Zita Berill
    Vasas Judo Kft.
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. PÉCSI-DÉZSI Herman
    Kőrös Judo SE
  2. 2. BÓNA Szabolcs
    Kodomo
  3. 3. TÓTH-KOZÁRI Kende
    Kőrös Judo SE
  4. 3. MOLNÁR Gergő
    Ippon Judo
  5. 5. GOTYÁR Alexander
    Egri VSI
  6. 5. KATONA Kornél
    Egri VSI
  7. 7. KISS Sándor
    Nippon Sport JC
  8. 7. HALÁSZ Bálint
    MOHA SC
Diák B női -44 kg
  1. 1. BARNA Lili
    Tori JC
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. TAKÁCS Kristóf
    Oroszlány
  2. 2. NAGY Nimród Flórián
    Egri VSI
  3. 3. VARGA Benjamin
    Oroszlány
  4. 4. JÁRÓKA-HAMVAI Mendel
    Győri AC
  5. 5. BARANYI Péter
    Tatabányai SC
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. VARGA Márton
    Bushido JC
  2. 2. KIRI Attila
    Tatabányai SC
  3. 3. HAVASI Ákos
    Havasi JC
  4. 3. GÁL Szabolcs
    Tószegi Judo Klub
  5. 5. KISS Bence
    Tatabányai SC
  6. 5. SZABOLCSI Balázs
    Benta Judo
  7. 7. GYURICZA-VÁRSZEGI Ruben
    Diósd
Diák B női -49 kg
  1. 2. HAVASI Szonja
    Havasi JC
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. SZMILEK Pál
    Oroszlány
  2. 2. SZATMÁRI Gábor
    Egri VSI
Diák B női +49 kg
  1. 1. SIPOS Amanda Kira
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. THEIL-CZEGLÉDY Vendel
    Gödöllői JK
  2. 2. CSIZIK Szilárd
    SZESE
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. SZŰCS Marcell Attila
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. GOLLER Tamás
    Erdőkertes JSE
  2. 2. PRÓKAI Gergő
    Velence Térségi SE
Diák C női -24 kg
  1. 1. PAPP Kincső
    Kőrös Judo SE
  2. 2. SIPOS-SZABÓ Zoé
    Kör SE
  3. 3. ÁRVA Ilona
    UTE
Diák C férfi -24 kg
  1. 1. GÖNCZI Milán László
    Kőrös Judo SE
  2. 2. METZ Tardos
    Judo Utánpótlás Iskola SE
Diák C férfi -27 kg
  1. 1. BODNÁR Ádám
    Gödöllői JK
  2. 2. SIMON Nemere Pál
    Bushido Judo SE
  3. 3. KECSKÉS Trisztán Gábor
    Tatabányai SC
  4. 3. BORSOS Tamás
    Budaörsi SC
  5. 5. BODNÁR Máté
    Gödöllői JK
  6. 5. CSÍK Bálint András
    Diósd
Diák C női -27 kg
  1. 1. LISZKAI Mira
    Kodomo
Diák C női -30 kg
  1. 1. FEDOR Anikó
    Borsodi JUDO SE
  2. 2. HARSÁNYI Vivien Alexa
    Judo SZK
  3. 3. SZÁZ Bora Kim
    Budaörsi SC
Diák C férfi -30 kg
  1. 1. BATÓ Vendel
    MOHA SC
  2. 2. GÖNDÖR Nimród
    Borsodi JUDO SE
  3. 3. BALOGH Maxim
    Kodomo
  4. 3. POKK Norisz
    Tatabányai SC
  5. 5. VALKÓ Bálint
    Kör SE
  6. 5. DOMINIK Ottó
    Rákosmenti SE
  7. 7. QUINTZ Bence
    Bushido JC
  8. 7. NÉMETH Levente
    Kodomo
Diák C férfi -33 kg
  1. 1. NOVOTA Mór
    MOHA SC
  2. 2. BERTALAN Bánk
    Kodomo
  3. 3. PINCZÉS Olivér
    Velence Térségi SE
  4. 3. BOROS Iván
    Főnix Judo Club
  5. 5. KÁLMÁN-KAGERMANOV Timur
    Erdőkertes JSE
  6. 5. ÁBRAHÁM Gergely
    Gödöllői JK
  7. 7. CZINCZÁR Ákos
    Bushido Judo SE
  8. 7. LISZKAI Ádám
    Gödöllői JK
Diák C női -33 kg
  1. 1. TÓTH Alexa
    Kőrös Judo SE
  2. 2. TÁLOS Elza
    Herman DSE
  3. 3. FÖLDES Dorka
    Oroszlány
Diák C férfi -36 kg
  1. 1. TRESTYÉN Márk
    Kodomo
  2. 2. SLIKKER Nimród
    UTE
  3. 3. GOLLER Botond
    Erdőkertes JSE
  4. 3. DEÁK Jakab
    KSI SE
  5. 5. LEHOCZKI Zénó
    Gödöllői JK
  6. 5. DOMBI Géza
    Cegléd
  7. 7. VAJDA Levente
    Óbudai JC
  8. 7. VARGHA Benedek
    Budaörsi SC
Diák C női -36 kg
  1. 1. KRASCSENICS-PALÁGYI Lara
    UTE
Diák C női -40 kg
  1. 1. VAJDA Noémi
    RHDSE
  2. 2. GÁNYAI-VASS Nóra
    Ippon Judo
  3. 3. TÓTH Norina
    Szépvölgy Judo SE
Diák C férfi -39 kg
  1. 1. TUKOVITS Zalán
    Kodomo
  2. 2. BÁRÁNY László
    Kőrös Judo SE
  3. 3. NAGY Péter
    Kör SE
Diák C női -45 kg
  1. 1. SZÉKESVÁRI Mia
    Erdőkertes JSE
Diák C férfi -42 kg
  1. 1. KARISZTL Brendon
    Kodomo
  2. 2. KISS Dániel
    Szépvölgy Judo SE
Diák C férfi -45 kg
  1. 1. KOÓS Márton
    Budaörsi SC
  2. 2. SOLYMOSI Dániel
    Cegléd
Diák C női +45 kg
  1. 1. KÁLDI Kincső
    Urban Dojo JC
Diák C férfi -50 kg
  1. 1. PUTER Botond
    Kodomo
  2. 2. KELEMEN Barnabás
    Cegléd
Diák C férfi -55 kg
  1. 1. GEDE Bálint
    Győri AC
  2. 2. KOVÁCS Botond László
    Budaörsi SC
Diák C férfi +55 kg
  1. 1. DEÁK Csongor
    Bushido JC
  2. 2. ISTVÁN Máté János
    Lábatlani Egyetértés SE
Serdülő férfi -38 kg
  1. 1. ZSILKA Atilla
    Cegléd
  2. 2. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  3. 3. SZENTES Benedek
    Győri AC
  4. 3. SZILÁGYI Patrik
    MTK Budapest
  5. 5. JANKÓ-BOLDIZSÁR Marcell
    Egri VSI
  6. 5. NYERGES Flórián
    Mistral SK
  7. 7. HORVÁTH Levente
    KSI SE
  8. 7. KERESZTES Vajk
    Rákosmenti SE
Serdülő férfi -42 kg
  1. 1. BONDÁR Ágoston
    Gödöllői JK
  2. 2. GÁBOR Kolos
    Győri AC
  3. 3. MOLNÁR Domos
    Benta Judo
  4. 3. SÁFÁR Maximilián
    Kőrös Judo SE
  5. 5. SZENDI Martin
    Kőrös Judo SE
  6. 5. JANCSÓ Noel
    UTE
  7. 7. KAS Vince
    UTE
  8. 7. NAGY Ádám
    Benta Judo
Serdülő női -40 kg
  1. 1. BOROS Eszter
    Főnix Judo Club
Serdülő férfi -46 kg
  1. 1. TAKÁCS Csongor
    Győri AC
  2. 2. JUHÁSZ Balázs Sándor
    Ászok JC
  3. 3. NAGY Benjámin
    Benta Judo
  4. 3. FÜREDI Barnabás
    MTK Budapest
  5. 5. SZATYINA Ákos
    Ippon Judo
  6. 5. KOMLÓSSI Kristóf
    VSD
  7. 7. DEÁK Ferenc
    KSI SE
  8. 7. BISZTRICZKY Gergő
    Ippon Judo
Serdülő női -44 kg
  1. 1. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 2. KONKOLY-KISS Panna
    Borsodi JUDO SE
Serdülő női -48 kg
  1. 1. CSIZMADIA Flóra
    Ajkai JC
  2. 2. BLÁZSOVICS Kinga
    Benta Judo
  3. 3. ÁNCSÁK Kiara
    Oroszlány
  4. 3. SIPOS Zsófia
    MTK Budapest
  5. 5. BENŐ-BALLA Brigitta
    KSI SE
  6. 5. SZÉKELY Panna
    Nippon Sport JC
  7. 7. BELÁGYI Zea
    Judo Utánpótlás Iskola SE
Serdülő férfi -50 kg
  1. 1. BINDICS Noel
    Delta SE
  2. 2. SZLAFKAI Márk
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. BOB György
    Óbudai JC
  4. 3. ZSARNAI Máté
    Kőrös Judo SE
  5. 5. SENKÓ Zalán
    MOHA SC
  6. 5. BERÉNYI Csanád
    Cegléd
  7. 7. BURÁNYI Balázs
    SZESE
  8. 7. TÖRÖK Zsombor
    Ászok JC
Serdülő női -52 kg
  1. 1. VARGA Regina
    Oroszlány
Serdülő férfi -55 kg
  1. 1. BODA Botond
    Ászok JC
  2. 2. VAJDA Gergő
    RHDSE
  3. 3. KÁLMÁN Samu
    Rákosmenti SE
  4. 3. MLINÁRIK Olivér
    UTE
  5. 5. VARGA Gellért
    Nagykanizsai TE 1866
  6. 5. SZUCSÁK Ferenc
    Gödöllői JK
  7. 7. METZ Hunor Márk
    Judo Utánpótlás Iskola SE
  8. 7. HEGYI Botond
    Erdőkertes JSE
Serdülő női -57 kg
  1. 1. ORBÁN Noémi
    Nagykanizsai TE 1866
  2. 2. BACHESZ Rita
    Mohács
  3. 3. BAUMHAUER Aida Marietta
    MTK Budapest
  4. 4. DÁNOS Cecília
    Budaörsi SC
Serdülő férfi -60 kg
  1. 1. BOGDÁN Márk Imre
    Kőrös Judo SE
  2. 2. JÉGA-SZABÓ Andor
    Gödöllői JK
  3. 3. TÓTH Maxim
    Győri AC
  4. 3. BÁNYAI Barnabás
    MTK Budapest
  5. 5. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
  6. 5. MUSZULA Zsombor
    Benta Judo
Serdülő férfi -66 kg
  1. 1. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  2. 2. TAKÁCS Áron Bence
    UTE
  3. 3. KRAUSZ Bernát
    Benta Judo
  4. 3. RAJMON Gergely
    Rákosmenti SE
  5. 5. GAJDÁCS Ábel
    BM Kano Judo SE
  6. 5. GÁL Albert Antal
    Ippon Judo
  7. 7. SZÁNTÓ Zsigmond
    Hegyvidék Judo Klub
  8. 7. ZAHORÁK Zalán
    Ajkai JC
Serdülő női -63 kg
  1. 2. MAÁSZ Hajnal
    Gödöllői JK
  2. 3. PÁNOVICS Emese
    RHDSE
  3. 4. GYŐRFFY Réka
    Győri AC
  4. 5. JUHÁSZ Hanna
    Mohács
Serdülő férfi -73 kg
  1. 1. BALLA Sándor
    Diósd
  2. 2. SCHATZ Balázs
    Herman DSE
  3. 3. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
  4. 4. KAPITÁNY Soma
    Görbeország DSE
  5. 5. BEREGI Dániel
    UTE
Serdülő női -70 kg
  1. 1. TÓTH Zsuzsa
    Ászok JC
Serdülő női +70 kg
  1. 1. VÉKONY Vivien
    Ászok JC
  2. 2. ÚJVÁRI Emma
    Borsodi JUDO SE
Serdülő férfi -81 kg
  1. 1. HORVÁTH Botond
    RHDSE
  2. 2. MUSZIK Zalán
    Delta SE
  3. 3. KOVÁCS Éliás
    KSI SE
  4. 4. ROZGONYI Dávid
    Görbeország DSE
Serdülő férfi +81 kg
  1. 1. CSIKÓS László
    BM Kano Judo SE
  2. 2. NOVÁK Norbert
    Győri AC
  3. 3. RATIU Eduard
    Mistral SK
  4. 4. KÉZI Zsombor
    Benta Judo
  5. 5. CSERHÁTI Bálint
    Görbeország DSE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.