Adatlap: Serdülő Nyílt Országos Rangsorverseny

Serdülő Nyílt Országos Rangsorverseny
  • Helyszín: Móradombi Sportcsarnok - Mórahalom, Móradombi krt 16.
  • Időpont: 2024-03-09
  • Korosztály: Serdülő
  • Típus: Országos rangsor verseny
Serdülő férfi -38 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. SZILÁGYI Patrik
    MTK Budapest
  3. 3. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  4. 3. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    Ledényi JI
  5. 5. SZEPESI Álmos
    Kőrös Judo SE
  6. 5. KLENK Attila Zoltán
    Cegléd
  7. 7. KERESZTES Vajk
    Rákosmenti SE
  8. 7. KÓNYA Krisztofer
    MTK Budapest
Serdülő női -36 kg
  1. 1. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. PIHOKKER Sára
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. SÁRIK Sára
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
  5. 5. KELEMEN Antónia
    PVSK
  6. 5. VIRGONCZ Dominika
    Mórahalom
  7. 7. ASBÓTH Lilla
    Szegedi Judo SE
Serdülő női -40 kg
  1. 1. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. BARTA Jázmin
    Budapesti Honvéd SE
Serdülő férfi -42 kg
  1. 1. TAKÁCS Csongor
    Győri AC
  2. 2. LENGYEL Zalán
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  4. 3. NAGY Csongor
    Szatymaz
  5. 5. KEREKES Jonatán
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. BORSOS Péter
    Kaposvári USE
  7. 7. KŐSZEGI Kende Zsolt
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. BONDÁR Ágoston
    Gödöllői JK
Serdülő férfi -46 kg
  1. 1. FEDORA Sándor
    Debrecen SC
  2. 2. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  3. 3. SÁRA András Hunor
    VSD
  4. 3. KISS Csongor
    Egri VSI
  5. 5. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  6. 5. FÜREDI Barnabás
    MTK Budapest
  7. 7. GROSAN Eric
    Atomerőmű SE
  8. 7. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
Serdülő női -44 kg
  1. 1. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. DUDÁS Regina
    Diósd
  3. 3. VOLNER Panna
    Zalaegerszeg
  4. 3. MIHÁLY Petra
    Diósd
  5. 5. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  6. 7. MONOKI Alexandra
    Mórahalom
Serdülő női -48 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. BLÁZSOVICS Kinga
    Benta Judo
  4. 5. ÁNCSÁK Kiara
    Oroszlány
  5. 5. LENGYEL Kinga
    Budapesti Honvéd SE
  6. 7. BÁNOS Lili
    Zalaegerszeg
  7. 7. NAGY-ILONCZAI Natália
    PVSK
Serdülő férfi -50 kg
  1. 1. APOSTOL Csongor
    Diósd
  2. 2. BARÁTH Gergely
    Gödöllői JK
  3. 3. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  4. 3. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. TAKÁCS Péter
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. BÖRÖCZ Barnabás
    Domaszék
  7. 7. PAÁR Csongor
    Ledényi JI
  8. 7. SZLAFKAI Márk
    Vasas Judo Kft.
Serdülő női -52 kg
  1. 1. FRANTZEN Léna Mária
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. VARGA Regina
    Oroszlány
  3. 5. KARNER Boróka
    Erdőkertes JSE
  4. 7. MÜLLER Liza
    Kaposvári USE
  5. 7. BORSOS Mirabella
    Homokmégy KJSE
Serdülő férfi -55 kg
  1. 1. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MILDNER Nimród
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. KIS Botond
    Ledényi JI
  4. 3. BEDÉCS Marcell
    MVSC
  5. 5. RÓZSAVÖLGYI Bence
    MVSC
  6. 5. SZAKÁL Levente
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  8. 7. SINOGLI Zsombor
    Koroncói Tutti JK
Serdülő férfi -60 kg
  1. 1. SZÉPVÖLGYI Vendel
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  3. 3. GÁLL Benjamin
    MVSC
  4. 3. CSÁNYI Áron
    Szegedi Judo SE
  5. 5. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
  6. 5. NAGY Márk
    MVSC
  7. 7. JÉGA-SZABÓ Andor
    Gödöllői JK
  8. 7. WINKLER-SZENTTELEKI Zalán
    Ledényi JI
Serdülő női -57 kg
  1. 1. FARKAS Zóra
    MVSC
  2. 2. ORBÁN Noémi
    Nagykanizsai TE 1866
  3. 5. LAKATOS Emma
    Cegléd
  4. 5. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
  5. 7. BACHESZ Rita
    Mohács
Serdülő férfi -66 kg
  1. 1. KREKA Gergely
    Kaposvári USE
  2. 2. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  3. 3. POSZTÓS Gergő
    Hód Judo
  4. 3. KRAUSZ Bernát
    Benta Judo
  5. 5. DEÁK András István
    Debrecen SC
  6. 5. TERNAI Barnabás
    Hód Judo
  7. 7. RAJMON Gergely
    Rákosmenti SE
  8. 7. TARJÁNYI Balázs
    Varga Cseppek SE
Serdülő női -63 kg
  1. 2. HANGYÁSI Zengő
    Hód Judo
  2. 3. DANKÓ Regina Róza
    Mórahalom
  3. 4. KÁRPÁTI Boglárka
    Gödöllői JK
Serdülő férfi -73 kg
  1. 1. BALLA Sándor
    Diósd
  2. 2. SCHATZ Balázs
    Herman DSE
  3. 5. VEREBI Ádám
    Zalaegerszeg
  4. 5. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
Serdülő női -70 kg
  1. 4. PAPP Anna
    KSI SE
Serdülő női +70 kg
  1. 1. NÉMETH Gréta
    Mogyi Bajai JC
  2. 3. RADVÁNSZKY Júlia
    PVSK
Serdülő férfi -81 kg
  1. 1. HORVÁTH Botond
    RHDSE
  2. 2. LAKATOS Béla
    MVSC
  3. 3. BÁLIZS Balázs
    Nagyatádi Judo Club
  4. 3. NOVÁK Norbert
    Győri AC
  5. 5. SÁRIK Dániel
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. GÖDÉR Bence
    Samurai JC
  7. 7. STEIXNER Gergő Zsolt
    Kecskeméti JC
Serdülő férfi +81 kg
  1. 1. CSIKÓS László
    BM Kano Judo SE
  2. 2. MUSZIK Zalán
    Delta SE
  3. 3. SZENTGYÖRGYVÁRY Tamás
    Virradat SE
  4. 4. KÉZI Zsombor
    Benta Judo

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.