Adatlap: Serdülő Országos Bajnokság

Serdülő Országos Bajnokság
  • Helyszín: Dr. Kemény Ferenc Sportcsarnok - Eger, Stadion út 8.
  • Időpont: 2023-10-07
  • Korosztály: Serdülő P
  • Típus: Országos Bajnokság
Serdülő P férfi -36 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. KEREKES Jonatán
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. ZSILKA Atilla
    Cegléd
  4. 3. CSÍK Attila
    Tori JC
  5. 5. NAGY Noel
    Nagykanizsai JK
  6. 5. JANKÓ-BOLDIZSÁR Marcell
    Egri VSI
  7. 7. KUTAS Ákos
    Rákosmenti SE
  8. 7. MEZEI Levente
    Erdőkertes JSE
Serdülő P női -33 kg
  1. 1. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. SZALAI Nóra
    Nagykanizsai JK
Serdülő P férfi -40 kg
  1. 1. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  2. 2. KISS Csongor
    Egri VSI
  3. 3. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  4. 3. FEDOR Bence
    Borsodi JUDO SE
  5. 5. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  6. 5. KOVÁCS Attila
    VSD
  7. 7. SCHEIBNER Dániel
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. CSATÓ József
    Szegedi Judo SE
Serdülő P női -36 kg
  1. 1. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 2. PIRBUS-GRÓF Nóra
    Nagykanizsai JK
  3. 3. SIRKÓ Dalma
    Görbeország DSE
  4. 4. BESENYEI Zsófia Luca
    DVTK SE
  5. 5. SÜMEGHY Vanda
    MTK Budapest
Serdülő P női -40 kg
  1. 1. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  2. 2. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. TAKÁCS Nóra
    Zalaegerszeg
  4. 3. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  5. 5. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  6. 5. JANDL Nikoletta
    MVSC
  7. 7. SÁROSSY Boróka
    Vadhajtás JSE
  8. 7. NAGY Liliána
    Koroncói Tutti JK
Serdülő P férfi -45 kg
  1. 1. DAMM Olivér
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  4. 3. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  5. 5. SÁRA András Hunor
    VSD
  6. 5. APOSTOL Csongor
    Diósd
  7. 7. SZLAFKAI Márk
    Vasas Judo Kft.
  8. 7. TAKÁCS Péter
    Mogyi Bajai JC
Serdülő P férfi -50 kg
  1. 1. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  2. 2. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. FALLER Botond
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. JÁGER Tamás
    Szatymaz
  5. 5. ÉGER Péter
    MVSC
  6. 5. KÁLMÁN Samu
    Rákosmenti SE
  7. 7. BEDÉCS Marcell
    MVSC
  8. 7. VAJDA Gergő
    RHDSE
Serdülő P női -44 kg
  1. 1. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  2. 2. KERTAI Kíra
    FTDJC AJKA
  3. 3. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  4. 3. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. SZŰCS Petra
    DVTK SE
  6. 5. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  7. 7. ÁNCSÁK Kiara
    Oroszlány
  8. 7. VOLNER Panna
    Zalaegerszeg
Serdülő P férfi -55 kg
  1. 1. MILDNER Nimród
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. BÓNA Zalán
    Dunaharaszti MTK
  3. 3. CSÁK Zsolt
    Diósd
  4. 3. CS. NÉMETH Mihály
    Egri VSI
  5. 5. IVÁN Boldizsár
    Szegedi Judo SE
  6. 5. KIS Botond
    Ledényi JI
  7. 7. KOVÁCS Botond
    Nippon Sport JC
  8. 7. KASZA Péter
    MTK Budapest
Serdülő P női -48 kg
  1. 1. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  2. 2. KOVÁCS Réka
    Borsodi JUDO SE
  3. 3. RAFFAY Zsófia
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. BLÁZSOVICS Kinga
    Benta Judo
  5. 5. ANGYAL Eszter
    Virradat SE
  6. 5. KOVÁTS-SZŐCS Viola
    VSD
  7. 7. SZINGER Dorina
    Atomerőmű SE
  8. 7. CSIZMADIA Flóra
    FTDJC AJKA
Serdülő P férfi -60 kg
  1. 1. NAGY Áron
    Cegléd
  2. 2. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  3. 3. SZEPESI Botond
    Gemenc Judo Klub
  4. 3. SZŐKE Bence
    MVSC
  5. 5. DOMJÁN Péter
    PVSK
  6. 5. NEDELKOVICS Dávid
    Kecskeméti JC
  7. 7. KOVÁCS Ágoston
    Atomerőmű SE
  8. 7. PALENCSÁR Péter
    Atomerőmű SE
Serdülő P női -52 kg
  1. 1. BANDI Synthia
    Budafoki KSE
  2. 2. PALLAI Dóra
    Hód Judo
  3. 3. PRÁTH Írisz
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. KARDOS Kata
    Domaszék
  5. 5. FARKAS Mila
    Tori JC
  6. 5. NAGY Gréta
    Koroncói Tutti JK
  7. 7. DOMINIK Olga
    Rákosmenti SE
  8. 7. DÉNES Emese
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
Serdülő P férfi -66 kg
  1. 1. HERNÁDI Csanád
    Ledényi JI
  2. 2. MAJOR Gábor
    Kecskeméti JC
  3. 3. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  4. 3. JUHÁSZ Sándor
    MVSC
  5. 5. TERJÉK Tomaj
    DVTK SE
  6. 5. BALLA Sándor
    Diósd
  7. 7. KREKA Gergely
    Kaposvári USE
  8. 7. JÓNÁS Zalán
    Bushido Judo SE
Serdülő P női -57 kg
  1. 1. BARTYIK Iza
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. FARKAS Zóra
    MVSC
  3. 3. ÉBERLING Nóra
    Solti AC SE
  4. 3. TANDI Rebeka
    Leányvár
  5. 5. KENESI Gréta Stefánia
    Mistral SK
  6. 5. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
  7. 7. DÁNOS Cecília
    Budaörsi SC
  8. 7. MAÁSZ Hajnal
    Gödöllői JK
Serdülő P női -63 kg
  1. 1. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. TÖRÖK Csenge
    Hód Judo
  3. 3. KOLUMBÁN Anna
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. HANGYÁSI Zengő
    Hód Judo
  5. 5. DÁVID Csenge
    UTE
  6. 5. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
  7. 7. SÓS Anna
    MTK Budapest
  8. 7. RÁCZ Nikolett
    Tószegi Judo Klub
Serdülő P férfi -73 kg
  1. 1. TULIK Olivér
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  2. 2. LAKOSI Olivér
    Kaposvári USE
  3. 3. PÁLSZABÓ Levente
    Atomerőmű SE
  4. 3. NAGY Nándor
    Nagyatád
  5. 5. PERGER Örs
    Erdőkertes JSE
  6. 5. ANDERKÓ Bence
    Atomerőmű SE
  7. 7. HORVÁTH Botond
    UTE
  8. 7. VEREBI Ákos
    Zalaegerszeg
Serdülő P női +63 kg
  1. 1. FEHÉR Maja
    Kecskeméti JC
  2. 2. KERTÉSZ Lívia
    Bushido Judo SE
  3. 3. CSISZÁR Kincső
    Mórahalom
  4. 3. PÁVEL Petra
    MVSC
  5. 5. BODA Zita
    Szatymaz
  6. 5. NÉMETH Gréta
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. HORVÁTH Lilla
    Nagyatád
  8. 7. KIRÁLY Regina
    Koroncói Tutti JK
Serdülő P férfi -81 kg
  1. 1. TAKÁCS Ábel
    PVSK
  2. 2. HUDOBA Máté
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. MACZKA Maxim
    Mórahalom
  4. 3. BÁLIZS Balázs
    Nagyatád
  5. 5. LAKATOS Béla
    Miskolc-Avas JSE
  6. 5. HÁHN Adrián
    PVSK
  7. 7. KAPITÁNY Soma
    Görbeország DSE
  8. 7. PALICZ Timó
    Rákosmenti SE
Serdülő P férfi +81 kg
  1. 1. SZABÓ Levente
    Samurai JC
  2. 2. CSIKÓS László
    BM Kano Judo SE
  3. 3. FALUSI Zsolt
    Solti AC SE
  4. 3. SZALAY Bálint
    NICSI JC
  5. 5. RATIU Eduard
    Mistral SK
  6. 5. SZALAY Gergő
    NICSI JC
  7. 7. HANKÓ Máté
    Samurai JC

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.