Adatlap: Junior Országos Bajnokság

Junior Országos Bajnokság
  • Helyszín: Ungvári Miklós Ceglédi Judo Központ - 2700 Cegléd, Malomtó szél 35.
  • Időpont: 2023-05-13
  • Korosztály: Junior
  • Típus: Országos Bajnokság
Junior női -44 kg
  1. 1. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  2. 2. SZŰCS Petra
    DVTK SE
  3. 3. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  4. 3. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  5. 5. TÓFALVI Dzsenifer Mercédesz
    Leányvár
  6. 5. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
Junior férfi -55 kg
  1. 1. KUNYIK Botond
    Tatabányai SC
  2. 2. SZÉGNER Dániel
    UTE
  3. 3. MOLNÁR Zétény
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 3. MOLNÁR Zsombor
    UTE
  5. 5. VARGA Szabolcs
    Hód Judo
  6. 5. SZABÓ Bence
    Mogyi Bajai JC
Junior férfi -60 kg
  1. 1. FARKAS Bence
    MTK Budapest
  2. 2. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
  3. 3. VÉG Milán
    Cegléd
  4. 3. RAFFAY Barnabás
    Ledényi JI
  5. 5. LAJDI Csaba
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. KIS Levente
    Ledényi JI
  7. 7. URBÁNFY Márton
    Ledényi JI
  8. 7. JAKAB Barna
    Atomerőmű SE
Junior női -48 kg
  1. 1. KŐSZEGI Rebeka
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZELECZKI Szabina
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. VASKA Fanni
    Tatabányai SC
  4. 3. RAUS Kíra
    Debrecen SC
  5. 5. ZSILKA Adrienn
    Cegléd
  6. 5. KOVÁCS Réka
    Borsodi JUDO SE
  7. 7. VASKA Lili
    Tatabányai SC
  8. 7. SIMON Janka
    Bushido JC
Junior férfi -66 kg
  1. 1. GÁBOR Áron
    MTK Budapest
  2. 2. FARKAS Zsombor
    RHDSE
  3. 3. KOVÁCS Bence
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. MAJOR Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. KOVÁCS Attila
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. DUDÁS Morgan
    Samurai JC
  7. 7. LAUTER Viktor
    MTK Budapest
  8. 7. ÜVEGES Attila
    MTK Budapest
Junior női -52 kg
  1. 1. TSIKKOU Stella
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. VÉG Luca
    Cegléd
  3. 3. BOZSÓ Zita
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. RÁCZ Lea
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. KOVÁCS Zsuzsanna
    DVTK SE
  6. 5. MÁJ Veronika
    PVSK
  7. 7. DIÓS Lara
    Erdőkertes JSE
  8. 7. BOJTOR Zsófia
    Tatai AC
Junior női -57 kg
  1. 1. SZÁSZ Hanna
    Siklós Se
  2. 2. MAMIRA Luca
    Dunaharaszti MTK
  3. 3. CSÖRGŐ Dorina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 3. BERLIK Dorottya
    KSI SE
  5. 5. KIS-TÖRŐ Angelika
    MVSC
  6. 5. ZÁDORI Eszter
    Szatymaz
  7. 7. TAKÁCS Sára
    PVSK
  8. 7. SÁNDOR Petra
    Kecskeméti JC
Junior férfi -73 kg
  1. 1. SZABÓ Áron
    Ippon Judo
  2. 2. BARCZIKAY Ákos
    UTE
  3. 3. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  4. 3. ZELCSÉNYI Miklós
    UTE
  5. 5. POKK Armand
    Tatabányai SC
  6. 5. MÁTÉFFY Gábor
    Zalaegerszeg
  7. 7. BERTALAN Balázs
    MTK Budapest
  8. 7. POMÁZI Dominik
    Cegléd
Junior férfi -81 kg
  1. 1. DEMETER Marcell
    MTK Budapest
  2. 2. JAKSA Ákos
    RHDSE
  3. 3. NAGY Máté
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. VÁGÓ Levente
    UTE
  5. 5. DOMOSZLAI Zolta
    KSI SE
  6. 5. ROTTENSTEIN Botond
    Egri VSI
  7. 7. LAKK Zsombor
    KSI SE
  8. 7. DEMETER Bendegúz
    MTK Budapest
Junior női -63 kg
  1. 1. KELEMEN Adél
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  2. 2. VIT Lili
    MTK Budapest
  3. 3. SZENTANDRÁSZKI Gréta
    BM Kano Judo SE
  4. 3. PÉTER Fruzsina
    KSI SE
  5. 5. BOTZHEIM Bodza
    Ledényi JI
  6. 5. SÁRKÖZI Zsuzsa
    MVSC
  7. 7. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
  8. 7. PÁNOVICS Hanga-Boróka
    RHDSE
Junior férfi -90 kg
  1. 1. MIKLÓSVÖLGYI Dániel
    Ippon Judo
  2. 2. MIHÁLYI Bálint
    Vincze JC
  3. 3. ZSADÁNYI Zsolt
    Kecskeméti JC
  4. 3. LAKOS Máté
    RHDSE
  5. 5. BÖTÖS Noel
    MTK Budapest
  6. 5. FILÁKOVITY Martin
    RHDSE
Junior női -70 kg
  1. 1. SÓCZÓ Rebeka
    BM Kano Judo SE
  2. 2. KRÜPL Georgina
    Ippon Judo
  3. 3. EICHMÜLLER Boglárka
    Cegléd
  4. 3. VASS Eszter
    Budaörsi SC
  5. 5. BALOGH Zsófia
    RHDSE
  6. 5. VÉN Panna
    Dunaharaszti MTK
  7. 7. PIRITI Rebeka
    Vasas Judo Kft.
  8. 7. TÓTH-EPERJESY Anna
    Kispesti AC
Junior női -78 kg
  1. 1. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
  2. 2. HALMÁGYI Tamara
    Hato Judo
  3. 3. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  4. 4. BOCSI Virág
    Varga Cseppek SE
Junior férfi -100 kg
  1. 1. VARGHA Zsolt
    Diósd
  2. 2. TÓTH Máté
    MVSC
  3. 3. TÚRI Alex
    Szatymaz
  4. 4. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. KENDERESI Péter
    PVSK
Junior női +78 kg
  1. 1. HUSZÁR Regina
    KSI SE
  2. 2. BODA Zita
    Szatymaz
  3. 3. ÓDOR Veronika
    Budaörsi SC
  4. 3. MONDOK Viktória
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  5. 5. VERES Nikolett
    Leányvár
  6. 7. KUNSZABÓ Afrodité
    Szentesi Pollák DSE
Junior férfi +100 kg
  1. 1. DOBOS Levente
    Ledényi JI
  2. 2. LAKATOS György
    Tatabányai SC
  3. 3. BALOGH János
    RHDSE
  4. 3. BOZÓ Bence
    Gyulai Judo SE
  5. 5. PETROVSZKI Márk
    BM Kano Judo SE
  6. 5. KARA Bence
    BM Kano Judo SE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.