Adatlap: Diák A, B, C Országos Diákolimpia

Diák A, B, C Országos Diákolimpia
  • Helyszín: Győr (Olimpiai Sportpark – Multicsarnok) – Győr, Radnóti Miklós u. 37.
  • Időpont: 2023-05-07
  • Korosztály: Diák A, Diák B, Diák C
  • Típus: Diákolimpia
Diák A női -32 kg
  1. 1. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. SÁRIK Sára
    Budapesti Honvéd SE
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. LUKÁCS Noel
    Miskolc Városi Sportisk.
  2. 2. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    Ledényi JI
  3. 3. KEREKES Áron
    Egri VSI
  4. 3. SZABÓ Botond
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. SZÉVALD Zsolt Csaba
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. TÓTH Ádám Mór
    DVTK SE
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. NAGY Agmánd Kristóf
    MTK Budapest
  2. 2. KLENK Attila Zoltán
    Cegléd
  3. 3. JÓZSA Bálint
    Benta Judo
  4. 3. JANKÓ-BOLDIZSÁR Marcell
    Egri VSI
  5. 5. KUTAS Ákos
    Rákosmenti SE
  6. 5. TÁTRAI Zsombor Zalán
    Miskolc Városi Sportisk.
  7. 7. TÖRÖK Lóránd
    Diósd
  8. 7. SZENDI Martin
    Kőrös Judo SE
Diák A női -35 kg
  1. 1. OBERMAYER Hanna
    Vadhajtás JSE
  2. 2. ZÖMBIK Léna
    Vadhajtás JSE
Diák A női -38 kg
  1. 1. BÖRCSÖK Annabella
    Dombóvár
  2. 2. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  4. 4. BRAUN Sára
    Atomerőmű SE
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. CSEH Botond
    Szatymaz
  2. 2. MÁTÉ-MÁRTON Mirkó
    Kaposvári USE
  3. 3. KARABA Levente
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 3. NAGY Ádám
    Benta Judo
  5. 5. SZEPESI Álmos
    Kőrös Judo SE
  6. 5. MIHÁLOVICS János
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. DOBROVOLNI Lóránt
    Gemenc Judo Klub
  8. 7. GÁBOR Kolos
    Győri AC
Diák A női -41 kg
  1. 1. KISS Dalma Klára
    Atomerőmű SE
  2. 2. SZENTPÉTERI Flóra
    PVSK
  3. 3. BUDAI Csenge
    Mórahalom
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. KISS Csongor
    Egri VSI
  2. 2. SÁFÁR Maximilián
    Kőrös Judo SE
  3. 3. NAGY Csongor
    Szatymaz
  4. 3. LENGYEL Zalán
    Ledényi JI
  5. 5. BÁNKI Donát
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. SZEIFER Bercel Márk
    VSD
  7. 7. MAÁSZ Levente
    Delta SE
  8. 7. BARKUTI Levente
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. SÁRA András
    VSD
  2. 2. PONGRÁTZ Krisztián
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. HENCZ Hunor
    Zalaegerszeg
  4. 3. FLAMICH Ferdinánd
    VSD
  5. 5. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  6. 5. SZABÓ Olivér
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. HERNÁDI Gergely
    Atomerőmű SE
  8. 7. SZERDAHELYI Kolos
    VSD
Diák A női -45 kg
  1. 1. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. SŐTÉR Jázmin
    Zalaegerszeg
  3. 3. LENGYEL Kinga
    Ledényi JI
  4. 4. HORVÁTH Luca
    Ippon Judo
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
  2. 2. SZABÓ Balázs
    DVTK SE
  3. 3. BOZSÓ Áron
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. TAKÁCS Áron Bence
    UTE
  5. 5. SZAKÁL Levente
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. FLAMICH Barnabás
    VSD
  7. 7. VARGA Gellért
    Nagykanizsai TE 1866
  8. 7. FARKAS Levente
    Atomerőmű SE
Diák A női -50 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  2. 2. BACHESZ Rita
    Mohács
  3. 3. RÉKASI Vivien
    Orosházi JSE
  4. 3. CZEGLÉDI Tímea
    Somogyszob
  5. 5. JUHÁSZ Hanna
    Mohács
  6. 5. BÁNOS Lili
    Zalaegerszeg
  7. 7. SOÓS Luca Anna
    NICSI JC
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  2. 2. JÓKAI Simon
    UTE
  3. 3. KARDOS Domokos
    Kaposvári USE
  4. 3. LAPSÁNSZKI Erik Botond
    DVTK SE
  5. 5. RÁCZ Tamás
    Tószegi Judo Klub
  6. 5. MARCZALI Vilmos
    Vitál JK
  7. 7. ABDUL RAUF Máté
    Miskolc Városi Sportisk.
  8. 7. SZEGEDI Bence
    Simon Judo
Diák A női -56 kg
  1. 1. ÉBERLING Nóra
    Solti AC SE
  2. 2. KŐVÁRI Fanni
    Kispesti AC
  3. 3. TÓTH Zsuzsa
    Ászok JC
Diák A női +56 kg
  1. 1. ULBERT Lujza
    Atomerőmű SE
  2. 2. PAPP Anna
    KSI SE
  3. 3. PAP Linh Luca
    Szolnoki Honvéd
  4. 4. BÁRÁNY Bianka
    DVTK SE
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. KOVÁCS Éliás
    KSI SE
  2. 2. TORMA Krisztián Mihály
    Mohács
  3. 3. DZSUDZSÁK Tamás
    Főnix Judo Club
  4. 3. NAGY Timót Ferenc
    Nagyatád
  5. 5. HORVÁTH Márk
    Zalaegerszeg
  6. 5. CZAKÓ Péter
    NICSI JC
  7. 7. KELEMEN Pál Zoltán
    Budaörsi SC
  8. 7. DÓRA Iván
    Budaörsi SC
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
  2. 2. VEREBI Ádám
    Zalaegerszeg
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. NOVÁK Norbert
    SZESE
  2. 2. BÁTAI Zalán
    UTE
  3. 3. SZENTGYÖRGYVÁRY Tamás
    PVSK
  4. 3. KÉZI Zsombor
    Benta Judo
  5. 5. SZIGLIGETI Benedek
    Erdőkertes JSE
  6. 5. VARGA Bendegúz Kristóf
    Egri VSI
  7. 7. KULACS Bendegúz József
    Delta SE
Diák B női -27 kg
  1. 1. TÓTH Emma
    Petőfi DSE
  2. 2. BARABÁS Eszter
    Vincze JC
Diák B női -30 kg
  1. 1. ASBÓTH Lilla
    Szegedi Judo SE
  2. 2. GUZMICS Gerda
    Kaposvári USE
  3. 3. KÖNYVES Janka
    Evidéki JE
  4. 3. PIHOKKER Sára
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. JESZENSZKY Zóra
    Evidéki JE
  6. 5. VÉKONY Vanda
    Ászok JC
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    Tatabányai SC
  2. 3. PONÁCZ Alex
    Győri AC
  3. 3. MAKULA Tibor
    Ledényi JI
  4. 5. HALMOS Mátyás
    Ledényi JI
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. SZEPESI Hunor
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. LÉDERER Soma
    VSD
  3. 3. BALOGH Marcell
    Kodomo
  4. 3. MÁTÉ Albert
    Kaposvári USE
  5. 5. PÁK Botond
    Budafoki KSE
  6. 5. PITTENAUER Alex
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. CSERNÁK Flórián
    Miskolc Városi Sportisk.
  8. 7. LIPTAI Ákos
    Atomerőmű SE
Diák B női -33 kg
  1. 1. VOGA Dorka Mária
    Tatai AC
  2. 2. VIRGONCZ Dominika
    Mórahalom
  3. 3. KELEMEN Antónia
    PVSK
  4. 3. PINKE Dorina Lilla
    UTE
  5. 5. GELENCSÉR Babett
    Barcs
  6. 5. FEJES Villő Zsófia
    Benta Judo
  7. 7. ZAKOR Anna Zsófia
    Erdőkertes JSE
  8. 7. HUBER Lili
    Evidéki JE
Diák B női -36 kg
  1. 1. BARTA Jázmin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. GAÁL Blanka
    Gyomaendrődi Judo Klub
  3. 3. KERTÉSZ Veronika Mária
    Tordas SE
  4. 3. SZÉNÁSI Lilla
    Tatai AC
  5. 5. PAP Ngoc Gyöngyi
    Szolnoki Honvéd
  6. 5. WOHL Gréta
    Evidéki JE
  7. 7. HALÁSZ Dóra Laura
    Benta Judo
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  2. 2. HANGÁCSI Hunor
    Egri VSI
  3. 3. NEU Gábor
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. BÜKI Zalán
    Kaposvári USE
  5. 5. MERÉSZ Ádám
    MTK Budapest
  6. 5. BÁLINT Ádám
    Zalaegerszeg
  7. 7. BOROS Bálint
    Budaörsi SC
  8. 7. ÖLLER Milán
    Tatabányai SC
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. KOVÁCS Dominik
    Kaposvári USE
  2. 3. KISS-SZIRÁK Gergely
    Főnix Judo Club
  3. 3. KOSZORUS Kende
    MOHA SC
  4. 5. SZARKA Péter
    Gyomaendrődi Judo Klub
  5. 5. BONDÁR Ágoston
    Gödöllői JK
  6. 7. NOVÁK Mirkó
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. FEJES Gergő
    Tószegi Judo Klub
Diák B női -40 kg
  1. 1. MAGYAR-JANKOVICS Rebeka
    Atomerőmű SE
  2. 2. GÁL Viktória Flóra
    Ippon Judo
  3. 3. MONOKI Alexandra
    Mórahalom
  4. 3. DALLOS Petra
    Atomerőmű SE
  5. 5. POLZ Emese
    Kodomo
  6. 5. PÁSZTOR Veronika
    Vadhajtás JSE
  7. 7. MÁRTON Dorottya
    Ledényi JI
Diák B női -44 kg
  1. 1. SCHATZ Léna
    Herman DSE
  2. 2. KABÁLYI Luca
    MTK Budapest
  3. 3. KABÁLYI Zsófia
    MTK Budapest
  4. 5. SZEKERES Miléna Luca
    Ippon Judo
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. KÁLMÁN Bence
    Rákosmenti SE
  3. 3. BALÁZS Benett
    Ászok JC
  4. 3. KALMÁR-APPELT Áron
    Atomerőmű SE
  5. 5. LÉVAI Gergő
    Egri VSI
  6. 5. FÉLIX Noel
    Gyomaendrődi Judo Klub
  7. 7. KELEMEN István Bendegúz
    Cegléd
  8. 7. GAZDAG Bálint
    Mogyi Bajai JC
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. BONA Zétény
    Dunaharaszti MTK
  2. 2. HEVESI Csoma
    Gödöllői JK
  3. 3. CSIZIK Krisztián
    SZESE
  4. 3. SÁRAI Krisztián
    Tatai AC
  5. 5. PAPP Konstantin
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. BODA Szabolcs
    MTK Budapest
  7. 7. SZABÓ Nándor
    Vasas Judo Kft.
  8. 7. TÓTH Sándor István
    Orosházi JSE
Diák B női -49 kg
  1. 1. SÁROSI Petra
    DVTK SE
  2. 2. NAGY-ILONCZAI Natália
    PVSK
  3. 3. VARGA Borbála
    Mogyi Bajai JC
  4. 5. LACZI Enikő
    Kőrös Judo SE
  5. 7. STIFTER Enikő
    Vitál JK
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. UZLOV Igor
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. VADAI Arnold
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. BÍRÓ Máté
    Kőrös Judo SE
  4. 3. VÁRFALVI Máté
    Budafoki KSE
  5. 5. SZUCSÁK Ferenc
    Gödöllői JK
  6. 5. PÁLFY Lénárd
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. KAJTÁR György
    Simon Judo
Diák B női +49 kg
  1. 2. MARÁZ Dorina
    Barcs
  2. 3. RADVÁNSZKY Júlia
    PVSK
  3. 3. LAKATOS Emma
    Cegléd
  4. 5. KÁRPÁTI Boglárka
    Gödöllői JK
  5. 5. TÓTH Réka
    DVTK SE
  6. 7. FÖLDES Lilien
    Oroszlány
  7. 7. TÖRÖK Laura
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. HORVÁTH Levente
    Kaposvári USE
  2. 2. DEMÉNY Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZÁNTÓ Dániel
    Tatabányai SC
  4. 3. OLÁH Botond
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. BURBUCS Kristóf
    Tatabányai SC
  6. 5. KURILLA Benedek
    NICSI JC
  7. 7. HAVRILLA Noel
    Kodomo
  8. 7. SZENDRŐI Zalán Zsolt
    PVSK
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. MEZEI-NAGY Zente
    Rákosmenti SE
  2. 2. MELKVI Gábor
    Kecskeméti JC
  3. 3. HORVÁTH Márkó
    Delta SE
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. SIRIÁN Bence
    Szegedi Judo SE
  2. 2. ALEXA Bence
    Delta SE
  3. 3. SZABÓ Milán
    Delta SE
  4. 3. MÁRTA Marcell
    Szatymaz
  5. 5. LINCMAYER Balázs
    Evidéki JE
Diák C női -24 kg
  1. 1. VÁCZI Rubina Barbara
    NICSI JC
  2. 2. VINCZE Anna
    Tatabányai SC
  3. 3. KARAI Anna
    Kőrös Judo SE
  4. 4. SZVATEK Szófia Szonja
    Tatabányai SC
Diák C férfi -24 kg
  1. 1. KIRSCH Máté
    Mogyi Bajai JC
Diák C férfi -27 kg
  1. 1. KEREKES Krisztián
    Budafoki KSE
  2. 2. KELLER Dávid
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. PITTENAUER Áron
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. MÉSZÁROS Bálint
    Tordas SE
  5. 5. LAKATOS Sándor
    Szolnoki Honvéd
Diák C női -27 kg
  1. 1. BOROS Kincső Panna
    Debrecen SC
  2. 2. RUTAY Hanna
    Mogyi Bajai JC
  3. 4. TÓTH Viktória
    Kőrös Judo SE
Diák C női -30 kg
  1. 1. SÁFÁR Danica
    Kőrös Judo SE
  2. 2. PAPP Réka
    Kőrös Judo SE
  3. 3. TAKÁCS Panna
    Kaposvári USE
  4. 3. SZABÓ Lorin
    Kodomo
  5. 5. DOHÁNY Luca
    Budaörsi SC
  6. 5. NÉMETH Noémi
    Nagykanizsai TE 1866
  7. 7. GYÖKERES Emília
    Zalaegerszeg
Diák C férfi -30 kg
  1. 1. KUNYIK Csanád
    Tatabányai SC
  2. 2. NEU Tamás
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. ZECHMEISZTER Oszkár
    Gödöllői JK
  4. 5. VERES Tamás
    Ledényi JI
  5. 7. KÁDÁR Bálint Magor
    PVSK
  6. 7. SÓLYOMVÁRI Kolos
    PVSK
Diák C férfi -33 kg
  1. 1. MÉSZÁROS Olivér
    Gödöllői JK
  2. 3. SZERDAHELYI Szabolcs
    VSD
  3. 3. GYARAKI Krisztián
    Ledényi JI
  4. 5. BÓNA Szabolcs
    Kodomo
  5. 5. FORGÓ Alex
    KSI SE
  6. 7. GREGÁSZ Máté
    Nagykanizsai TE 1866
  7. 7. OROSZ Vince Gábor
    Diósd
Diák C női -33 kg
  1. 2. DOBOS Szofia
    Debrecen SC
  2. 3. SZENTPÉTERI Emese
    PVSK
  3. 4. KONTRA Mercédesz
    Oroszlány
  4. 5. DABIS Emese
    Hód Judo
Diák C női -36 kg
  1. 1. RÁCZ Réka
    Tószegi Judo Klub
  2. 2. BARTYIK Zita Berill
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. KELEMEN Panna Rebeka
    Budaörsi SC
  4. 5. BILIK Anna
    Diósd
  5. 5. FRÁNYÓ Kamilla
    Mogyi Bajai JC
  6. 7. ÁCS Boglárka
    Petőfi DSE
  7. 7. GALGÓCZI Gréta
    Kodomo
Diák C férfi -36 kg
  1. 2. PÉCSI-DÉZSI Herman
    Kőrös Judo SE
  2. 3. KÖBLI Miklós József
    PVSK
  3. 3. LACZKÓ Csongor
    Haladás VSE Szombathely
  4. 5. GOTYÁR Alexander
    Egri VSI
  5. 5. HUBERT Benedek
    Ippon Judo
  6. 7. BÁRÁNY Domonkos
    Érdi JC
  7. 7. DEÁK Dusán
    Budapesti Honvéd SE
Diák C férfi -39 kg
  1. 1. RAPPAI Levente
    Domaszék
  2. 3. HOLLÓSI Dániel
    Ledényi JI
  3. 3. MIKE Bulcsú
    Budafoki KSE
  4. 5. TAKÁCS Kristóf
    Oroszlány
  5. 5. BATÓ Benedek
    MOHA SC
  6. 7. LACZKÓ Csanád
    Haladás VSE Szombathely
  7. 7. JÁRÓKA-HAMVAI Mendel
    Győri AC
Diák C női -40 kg
  1. 1. BARNA Lili
    Tori JC
  2. 2. FEJES Hanna
    Egri VSI
  3. 3. PAPP Indira
    Mogyi Bajai JC
  4. 4. NAGY Emma Zoé
    Tori JC
Diák C férfi -42 kg
  1. 1. NAGY Nimród Flórián
    Egri VSI
  2. 3. SZATMÁRI Gábor
    Egri VSI
  3. 3. CSIZIK Szilárd
    SZESE
  4. 5. BORBÉLY Szabolcs Noel
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. TENGERDI Levente Olivér
    Barcs
Diák C női -45 kg
  1. 1. KUSTOR Csenge
    Vitál JK
Diák C férfi -45 kg
  1. 1. THEIL-CZEGLÉDY Vendel
    Gödöllői JK
  2. 2. GÁL Szabolcs
    Tószegi Judo Klub
  3. 3. KULCSÁR Ádám
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 3. BOGDÁN Botond
    Kőrös Judo SE
  5. 5. GÖTZ Áron
    Ippon Judo
  6. 5. TÓTH Dominik Balázs
    Ászok JC
  7. 7. KIRÁLY László
    Koroncói Tutti JK
  8. 7. KISS Bence
    Tatabányai SC
Diák C női +45 kg
  1. 1. JÁRÁNYI Bíborka
    PVSK
  2. 2. GÁLL Mária
    Miskolc Városi Sportisk.
  3. 3. TÓTH Sára
    Barcs
  4. 5. VETŐ Lídia
    Mogyi Bajai JC
  5. 7. MAMUZSICH Tamara
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 7. NÉMETH Alexandra
    Budafoki KSE
Diák C férfi -50 kg
  1. 1. CZURKÓ Bernát
    DVTK SE
  2. 2. BRÁZ Zétény
    Miskolc Városi Sportisk.
  3. 3. RÁCZ Gergő
    Vitál JK
  4. 3. VERÉB Vince
    DVTK SE
  5. 5. LAKATOS Levente
    Herman DSE
Diák C férfi -55 kg
  1. 1. PAPP Benjamin
    Vitál JK
  2. 2. NYÁRI Dominik
    Ippon Judo
  3. 3. SZŰCS Marcell Attila
    Kőrös Judo SE
Diák C férfi +55 kg
  1. 1. GOLLER Tamás
    Erdőkertes JSE
  2. 2. HANGYÁSI Csongor
    Hód Judo
  3. 3. PAPP Károly
    Ledényi JI
  4. 3. BIHARI Lázár
    MTK Budapest
  5. 7. BÁLINT Vince
    PVSK
  6. 7. SZEMERE-GRUNCELL Csongor Shaun
    Barcs

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.